> Zdroje a ostatní el. materiál > Napájecí, zálohované zdroje a transformátory > HPSG3-12V5A-D-LCD 13,8V/5A/40Ah/LCD záložní napájecí zdroj Grade 3
HPSG3-12V5A-D-LCD 13,8V/5A/40Ah/LCD záložní napájecí zdroj Grade 3
Stručné informácie:
 Technická specifikace:Vstupní napájení: 200 - 240 V ACVýstupní napájení:5.5 A / 13.8 V DC (celkový výstupní proud včetně nabíjení)3.3 A / 13.8 V DC - GRADE 1-21.3 A / 13.8 V DC - GRADE 3Speciální funkce: START - manuální zapnutí napájení z baterieSplňuje normy:Poplachová norma EN50131-6, Stupeň 1-3Norma kontroly přístupu EN60839-11Nabíjecí proud baterie: 1.8 ADoporučená baterie: 1 x 7Ah / 1 x 17Ah / 1...
Objednávací kód:HPSG3-12V5A-D-LCD
Interní kód:E003-1538
EAN:5902135323106
Dostupnosť:
nie je na sklade
Pre zobrazenie ceny sa prihláste alebo zaregistrujte.
Počet kusov:
Pridať do košíka
Technická specifikace:
  • Vstupní napájení: 200 - 240 V AC
  • Výstupní napájení:
    • 5.5 A / 13.8 V DC (celkový výstupní proud včetně nabíjení)
    • 3.3 A / 13.8 V DC - GRADE 1-2
    • 1.3 A / 13.8 V DC - GRADE 3
  • Speciální funkce: START - manuální zapnutí napájení z baterie
  • Splňuje normy:
    • Poplachová norma EN50131-6, Stupeň 1-3
    • Norma kontroly přístupu EN60839-11
  • Nabíjecí proud baterie: 1.8 A
  • Doporučená baterie: 1 x 7Ah / 1 x 17Ah / 1 x 24Ah / 1 x 40Ah
  • Spotřeba proudu obvody zdroje: max. 45 mA
  • Účinnost: 82%
  • Rozměry: 314 x 408 x 190 [±2 mm]
  • Ochranné prvky: SCP, OLP, OVP, UVP, tamper - otevření krytu, tamper - odtržení od zdi
  • Technické výstupy (typ OC):
    • EPS - výpadek AC napájení
    • PSU - porucha napájecího zdroje
    • APS - porucha baterie
  • Technické vstupy: EXT IN - externí porucha
  • Uzavření: šroubované
  • Montáž: povrchová
  • Signalizace: LCD displej
  • Záruka: 3 roky
  • Poznámky: možnost vzdáleného monitorování přes LAN, RS485 (vyžaduje příslušné moduly)
Sdílejte produkt:
Podobné produkty
Stabilizovaný zálohovaný zdroj 13.8V v boxu s místem pro 12V/18Ah akumulátor, technické výstupy stavu AC a akumulátoru.