> Kamerové systémy CCTV a IP > CCTV kamery > KPC-HDI28V12IRMW HD-SDI bl
KPC-HDI28V12IRMW HD-SDI bl
KPC-HDI28V12IRMW HD-SDI bl
KPC-HDI28V12IRMW HD-SDI bl
KPC-HDI28V12IRMW HD-SDI bl
Stručné informácie:
FULL HD SDI CCTV stropní antivandal kamera s IR přísvitem a MP objektivem 3 ~ 9mm DC-IRIS, 2,1MP 1/2.8“ Exmor SONY CMOS, rozlišení 1920x1080/30fps, citlivost 0lux, IR přísvit 30ks LED s dosahem 30m, WDR/BLC, 3DNR, DSS, digitální 20x ZOOM, funkce DEN&NOC s ICR, kompenzace blikání obrazu, privátní zóny, pohybový detektor, odstup S/N max. 50dB, OSD, BNC video výstup HD-SDI a TV PAL/NTSC, universální napájení 12VDC/24VAC, odběr 600mA/10W., rozměry Ø151x123mm. Krytí IP67.
Interní kód:E000-6424
Dostupnosť:
na centrálnom sklade
Počet kusov:
Pridať do košíka
KPC-HNV120 FULL HD SDI CCTV kamera
Vlastnosti:
  • 2.1 Mega Pixel, 1/3” Exmor SONY Color CMOS
  • 1080p(1920x1080)@60fps
  • f = 3.0 ~ 9.0mm (F1.4) Mega Pixel Varifocal
  • 30x IR Led dosvit až 30 metrů
  • Funkce Den a Noc s mechanickým IRC filtrem
  • WDR, BLC, AGC, 3DNR
  • Privátní zóny
  • Detekce pohybu
  • OSD
  • IP66
  • HD-SDI (BNC) / Servisní Video výstup
  • DC12V / AC24V Dual Volta
Technické parametry
Snímací prvek 2.1 Mega Pixel, 1/3” Exmor SONY Color CMOS
Rozlišení 1080p@30fps, - 1080p@60fps, - 1080p@25fps, - 1080p@50fpsTV Out: NTSC / PAL Selectable
Pixely - efektivně 2096(H) x 1561(V)
Odstup signálu od šumu Max 50dB
Min. osvětlení 0 Lux při zapnutým přísvitu
Velikost buňky (um) 2.5(H) x 2.5(V)
Video výstup HD-SDI / 1.0 Vp-p Composite (75Ω)
Objektiv 3.0 ~ 9.0mm (F1.4) Mega Pixel Varifocal Lens
 Min. expoziční čas 110.86 us (1 / 9020 sec)
Rychlost závěrky Auto / Manuální nastavitelný
Flickerless  60Hz / 50Hz Selectable
BLC On / Off (by OSD)
AGC 0 ~ 150
IR LED  850 nm, 30 ea, up to 30 m
Vyvážení bílé ATW / Push / Manual
Digitální Zoom 1x ~ 20x
OSD Ano
 Digitální uzávěrka Off, x2, x3, x4
 Privátní zóny 24 zón
 Detekce pohybu Zapnuto / Vypnuto
Den a Noc   Mechanický IRC filtr
IP krytí IP66
Provozní teplota 14˚F~122˚F (-10˚C~+50˚C)
Skladovací teplota  -4˚F~140˚F (-20˚C~+70˚C)
Vlhkost Provozní: méně než 80% / Skladovací: méně než 95%
Napájení DC12V (±10%), Max. 600 mA / AC24V (±10%), Max. 7 W